0
0.00
0
папір інженерний плоттер рулон
Plotter Paper TM – відмінна якість за розумну ціну

Команда Plotter Paper TM – це дружній колектив, що випускає на ринок папір в рулонах для плотерного друкування. Персонал слідкує за новими видами рулонного паперу на ринку, тому постійно розширює асортимент паперу, що має попит.

Постійно готуємо нові пропозиції нашим клієнтам. Зараз в наявності є папір сублімаційний в рулонах, пробні зразки якого пропонуємо клієнтам безкоштовно, адже сублімаційний друк має свою специфіку. Якість друкування залежить у першу чергу від матеріалу та його кольору, тому замовник має можливість випробувати папір у себе на виробництві. Інший продукт, що пропонує Plotter Paper TM – це плівка для шовкодруку, що також постачається в рулонах

Кожен вид друкування на плотері потребує специфічного паперу, тому підприємство пропонує різні види рулонного паперу, що має унікальну нішу використання. Особлива увага приділяється якості намотування рулонів та умовам зберігання готової продукції.

Папір торгової марки Plotter Paper TM виготовляється з найкращої імпортної та вітчизняної сировини і не поступається за якістю паперу інших брендів, що представлені на ринку України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X