Правила доставки й оплати замовлення:
Доставка замовлень по м. Львів:
 Замовлення меньше 5000 грн – самовивіз з  вул.Бузкова, 2, або, за бажанням клієнта – платна кур’єрська доставка по місту (вартість узгоджується з менеджером в тел. режимі)
 Замовлення від 5000 гривень  – доставка в межах міста Львова здійснюється безкоштовно. Кур’єр НЕ доставляє товар на поверх. 
 Доставка товару відбувається протягом 2 робочих днів з моменту підтверждення замовлення менеджером. 
 Всі умови та час доставки, а також час самовивозу замовлення та можливість термінової доставки узгоджується з менеджерами.
Доставка замовлень по Україні:
 ВІдправка замовлень на суму до 100 гривень – лише за умови 100 % передоплати
 Відправка товарів на суму до 10 000 гривень відбувається за рахунок покупця та оплачується покупцем відповідно до тарифів компанії – перевізника
 Відправка товару на суму від 10 000 гривень здійснюється безкоштовно до відділення компанії перевізника у Вашому місті *
 Відправка товару здійснюється протягом 2-х робочих днів із моменту підтверждення замовлення менеджером. Термін доставки замовлення залежить від компанії перевізника
 Доставка замовлень здійснюється з допомогою транспортних компаній по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей і тимчасово окупованого Криму. 
Нова Пошта:
В середньому, доставка займає 1-3 дні.
Вартість доставки одного місця може коливатися в залежності від ваги і габаритів (від 45 грн до 4000 грн.), Точна вартість доставки розрахована на картці товару.
Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. Вартість підйому: 30-200 грн / поверх в залежності від ваги та габаритів товару, а так же складності підйому. Про прибуття Вашого замовлення в відділення Нової Пошти Ви будете повідомлені SMS-повідомленням із зазначенням номера накладної.
Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, в такому випадку товар повернеться продавцю.
УВАГА!Товар довжина, ширина або висота якого більше 120 см має бути відгружений на склад перевізника без обмежень по вазі. Інші відділення (до 30 кг та до 5 кг) не приймають такий габаритний товар.

  • Безкоштовно здійснюється доставка замовлень, в яких немає об’ємних і важких товарів (офісні меблі, сейфи і шафи, ватман тощо та товарів із розділу РОЗПРОДАЖ). Обсяг паперових виробів в такому замовленні не повинен перевищувати 30% всього замовлення. Безкоштовна доставка не розповсюджується на замовлення, в яких є оплата бонусами.
  • Інколи у фірмах перевізниках стаються збої і Ви будете невчасно повідомлені про прибуття Вашого замовлення. В таких випадках радимо  телефонувати нам для вирішення питання.

  • Оплата замовлення
    Готівкова оплата замовлення:

Оплата готівкою можлива при доставці товару нашим кур’єром, а також при самовивозі товару. В підтвердження оплати ми видаємо товарний чек.

Онлайн оплата на сайті Інтернет-магазину :
Для замовлень оформлених через кошик  Інтернет-магазину  можлива онлайн оплата за допомогою наступних сервісів:

 Платіжний сервіс Liqpay

Безготівковий розрахунок фізичними особами:
Оплату можна здійснити у найближчому відділенні будь-якого банку.
Наші реквізити:

ЄДРПОУ: 2202216749

П/р IBAN: UA783808050000000026000348124 в АТ “Райфайзен Банк Аваль” МФО 3808050

Отримувач: ФОП Шулик Ольга Теодорівна

Доставка замовлення здійснюється після надходження коштів на наш рахунок.
Разом із товаром Ви отримуєте весь пакет супровідних документів на замовлення (рахунок, накладну тощо)

Безготівковий розрахунок  юридичними  особами:

При оформленні замовлення Юридичним особам потрібно надати свої реквізити (ІПН, назва організації, юридична адреса, свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ). Вам буде надіслано рахунок-фактура. Доставка замовлення здійснюється після надходження коштів на наш рахунок.  Разом з товаром надається необхідний
пакет документів на замовлення (рахунок, накладну тощо)
Договір публічної оферти:5. ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ