0
0.00
0
суперглянцевий фотопапір
Фотопапір в рулонах – океан можливостей

Торгова марка Plotter Paper TM пропонує широкий вибір фотопаперу в рулонах для широкоформатного плотерного друку. В залежності від потреб та задумів дизайнера обирають певний вид паперу, адже від цього залежить кінцевий результат та загальне враження, що справляє надруковане зображення.

Фотопапір для плотера ділиться на дві великі категорії – матовий та глянцевий, що в свою чергу мають підкатегорії: суперглянцевий, напівглянцевий, текстурований, односторонній, двосторонній, із покриттям чи без. Всі ці види фотопаперу в рулонах представлені продукцією торгової марки Plotter Paper TM.

Купуючи фотопапір для широкоформатного друку треба чітко уявляти, що на ньому буде друкуватись і де буде розташоване роздруковане зображення. Зрозуміло що для друкування контрастних зображень, текстів, діаграм, презентацій треба вибирати матовий фотопапір, що практично не має відблисків, тому на ньому легко
розглядати зображення з різних напрямків навіть за умов яскравого освітлення. На матовому фотопапері практично відбитків пальців і в деяких випадках це є вирішальною вимогою щодо вибору.

Глянцевий фотопапір використовують для друкування, коли треба максимально якісно передавати градації кольорів, створювати яскраві зображення. Умови експлуатації визначають відповідні вимоги до наявності покриття, наприклад, стійкого до дії вологи.

Текстурований фотопапір створює додаткові естетичні враження і ефект друку на полотні, тому його використовують професійні дизайнери та фотографи.

Якщо клієнт вагається з вибором відповідного виду фотопаперу, йому варта звернутися за порадою до менеджерів підприємства. В такому разі буде отримана професійна консультація щодо вибору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X